UPOZORNĚNÍ: od 19.4.2022 do 22.4.2022 máme z technických důvodů ZAVŘENO. Přijaté objednávky budeme expedovat až od 25.4.2022.

3275

Na dotaz Před objednáním se prosím dotažte na aktuální dostupnost pomocí dotazu u produktu.

6 370 Kč s DPH


ks

Pouze pro teplovzdušné krby! Automatická regulace hoření (Titanium design) je určena k optimalizaci procesu spalování v krbu, jehož součástí je přívod vzduchu z ext... Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Pouze pro teplovzdušné krby!

Automatická regulace hoření (Titanium design) je určena k optimalizaci procesu spalování v krbu, jehož součástí je přívod vzduchu z exteriéru do spalovací komory. Jejím úkolem je plynulá regulace průtoku vzduchu pro hoření. Díky sledování teploty nad spalovací komorou a teploty spalin zvyšuje účinnost, komfort a provozní výjimečnost zařízení. Díky použití regulátoru můžeme ušetřit palivo, což znamená, že již po několika měsících se nám vrací investice za jeho nákup. Klapka má těsnění, které umožňuje její absolutně těsné uzavření. Po vyhasnutí v krbu se klapka automaticky uzavře, což zamezuje ochlazení místnosti. Zařízení má zabudovaný záložní zdroj, tj. při krátkém výpadku elektřiny zařízení pracuje dál. V naší nabídce také najdete mikrospínač polohy dveří krbové vložky, který je kompaktibilní s automatickou regulací přívodu vzduchu a optimalizuje proces hoření s ohledem na frekvenci přikládání paliva. Model RT-08 OS je vhodný na plynulou regulaci průtoku vzduchu bezprostředně do spalování.

Příkon bez zatížení
5 W
Provozní podmínky
0 – 40 °C, vlhkost 10 – 90 % bez kondenzace
Pojistka
6,3 A/250 V
Pomocné napájení
Akumulátor 4,8 V/60 mAh
Stupeň ochrany (krytí)
IP 41
Počet výstupů pro ovládání pohonu klapky
1 × 250 W/230 V/50 Hz
Počet ovládacích beznapěťových výstupů
1 × kontakty normálně otevřené a zavřené
Počet výstupů pro ovládání pohonu vzduchové klapky
1 × 5 V/500 mA/DC
Počet teplotních čidel
1 × Termočlánek typu K (0...+1300 °C)
Přesnost měření teploty
5 °C
Rozlišovací schopnost měření teploty
1 °C
Napájení
230 V/50 Hz
Maximální výkon
250 W

Kontaktujte nás!