UPOZORNĚNÍ: od 19.4.2022 do 22.4.2022 máme z technických důvodů ZAVŘENO. Přijaté objednávky budeme expedovat až od 25.4.2022.

10202

Na dotaz Před objednáním se prosím dotažte na aktuální dostupnost pomocí dotazu u produktu.

2 541 Kč s DPH


ks

Konzole slouží k zavěšení krbových vložek na dostatečně nosnou zeď a je primárně určena pro krbové vložky řady BeF Feel 6, BeF Feel 7 , BeF Passive 6, BeF Passive 7, BeF Therm 6, BeF Therm 7, Fire Bear 6, Fire Bear 7, Fire Wolf 7. Byla koncipována tak, aby její použití bylo co nejsnadnější a nijak neomezilo funkční ani estetické provedené obestavby. Konzola se dá použít z estetického důvodu a nebo kvůli snížené nosnosti podlahy. Věříme, že s výsledkem realizace budete nadmíru spokojeni. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Samostatně neprodejné, pouze společně s krbovou vložkou.

 

Konzole slouží k zavěšení krbových vložek na dostatečně nosnou zeď a je primárně určena pro krbové vložky řady BeF Feel 6, BeF Feel 7 , BeF Passive 6, BeF Passive 7, BeF Therm 6, BeF Therm 7, Fire Bear 6, Fire Bear 7, Fire Wolf 7.

Byla koncipována tak, aby její použití bylo co nejsnadnější a nijak neomezilo funkční ani estetické provedené obestavby. Konzola se dá použít z estetického důvodu a nebo kvůli snížené nosnosti podlahy. Věříme, že s výsledkem realizace budete nadmíru spokojeni.

Kontaktujte nás!