UPOZORNĚNÍ: od 3.8.2022 do 26.8.2022 máme z technických důvodů ZAVŘENO. V tomto období objednávky nevyřizujeme. Děkujeme za pochopení.

9430

Na dotaz Před objednáním se prosím dotažte na aktuální dostupnost pomocí dotazu u produktu.

39 990 Kč s DPH


ks

Kachlová kamna Flamingo BALI jsou díky své vysoké kvalitě a skvělé ceně velice žádaným produktem.Krbová kamna Flamingo nabízejí standardní možnost napojení externího přívodu vzduchu. Pro co nejefektivnější spalování je přivedený vzduch dále rozdělen na primární (pod rošt), sekundární na oplach skla a terciální pro podporu spalování plynných částic. Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Detailní popis Kachlová kamna FLAMINGO ® BALI, zelená

 

Kachlová kamna Flamingo BALI jsou díky své vysoké kvalitě a skvělé ceně velice žádaným produktem.
Krbová kamna Flamingo nabízejí standardní možnost napojení externího přívodu vzduchu. Pro co nejefektivnější spalování je přivedený vzduch dále rozdělen na primární (pod rošt), sekundární na oplach skla a terciální pro podporu spalování plynných částic.
Komora je konstruovaná tak, aby byla dosažena vysoká účinnost a malá spotřeba paliva, která činí průměrně 2,5 kg na hodinu. Spalovací komora je vyrobená ze silného ocelového plechu a pro dokonalejší spalování je vysázena pravým šamotem. Sekundární spalování, krásně čisté sklo a externí přívod vzduchu je u kamen Flamingo samozřejmostí. Kamna jsou vyrobená z kvalitních materiálů a díky tomu Vám můžeme poskytnout záruku 5 let

Proč koupit kamna Flamingo

U kamen řady Flamingo je systém spalování na nejvyšší úrovni a zajišťuje centrální přísun vzduchu z exteriéru, který zajišťuje bezpečnost před výbuchem plynných částí pomocí plynulého přisávání čerstvého vzduchu. Inovativní prvek zajišťuje vysokou účinnost, snížení spotřeby paliva až o 40 % a zejména šetrnost k životnímu prostředí. Množství popela je minimální. Celý spalovací proces je ovládán dvěma táhly, kdy první slouží k regulaci primárního vzduchu, který je zapotřebí k zatopení a rozhoření dřeva. Druhé táhlo slouží k podpoře sekundárního spalování. Jeho otevřením dochází k přísunu předehřátého vzduchu do horní části spalovací komory. Tento vzduch se používá k úspornému a co nejefektivnějšímu průběhu hoření dřeva. Tímto je zajištěna vysoká účinnost a krásné hoření včetně čistého skla.

Kachlová kamna BALI

Kachlová kamna Bali jsou navíc obložena pravými, ručně vyráběnými kachlemi. Design kachlí byl speciálně vykreslen našimi designéry a nese název "zpovědnice". Kachle jsou akumulačním materiálem a z toho důvodu se akumulační schopnost kamen značně navyšuje.

Balení kamen BALI

Balení kachlových kamen je rozděleno na krbová kamna a kachle. Zákazník si tedy kachle nasazuje sám po rozbalení kamen u sebe doma. Součástí je návod krok po kroku, který naleznete v zásilce nebo si jej můžete stáhnout přímo u produktu.

Konvekční krbová kamna

Krbová kamna Flamingo patří do skupiny konvekčních, tedy zajišťují plynulé proudění ohřátého vzduchu a rovnoměrné vyhřátí místnosti.

Šamotová vyzdívka

Šamot je základem pro vysokou účinnost a nízkou spotřebu paliva. Zajišťuje vysoké teploty ve spalovací komoře.

 

Popelník

Ke snadnému vysypání popela

Ke stažení:

 Návod - nasazení kachlí Bali

 Katalog krbových kamen Flamingo

 Plakát - vlastnosti krbových kamen Flamingo

 Prohlášení o vlastnostech - kamna Flamingo

 Návod - krbová kamna Flamingo 9 kW

 Informační list produktu EKO

Materiál
ocelový plech 3 a 5 mm, šamot
Jmenovitý výkon
9 kW
Externí přívod vzduchu
ano
Připojení kouřovodu
horní
Typ kamen
krbová, kachlová, teplovzdušná - dvouplášťová, konvenční
Hmotnost
152 kg
Délka polen
35 cm
Spotřeba paliva
2,5 kg/hod
Průměr napojení externího vzduchu
100 mm
Sekundární spalování
ano
Oplach skla
ano
Průměrná teplota spalin
293 °C
Výrobce
HS Flamingo s.r.o.
Provozní tah
12 - 14 Pa
Norma
EN 13229, BlmSchV - Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Fl
Rozměr skla (Š x V)
340 x 280 mm
Přikládání
přední
Deflektor (clona)
ano
Terciální přívod vzduchu
ano
Typ skla
rovné
Účinnost spalování
80,72 %
Napojení vzduchu z exteriéru
ano
Průměr spalinového hrdla
150 mm
Emise CO (při 13% O2)
0,08%
Zák. 201/2012 Sb. od 2018
ano
Rozměr topeniště (Š x V x H)
405 x 280 x 310 mm
Přepravní rozměr palety
520 x 750 mm
Rozsah výkonu
3 - 12 kW

Kontaktujte nás!