UPOZORNĚNÍ: od 19.4.2022 do 22.4.2022 máme z technických důvodů ZAVŘENO. Přijaté objednávky budeme expedovat až od 25.4.2022.

8521

Na dotaz Před objednáním se prosím dotažte na aktuální dostupnost pomocí dotazu u produktu.

4 236 Kč s DPH


ks

Značka shody TÜV je ceněna ve většině evropských zemí. Označení značkou shody TÜV výrobku umožňuje odlišit se na trhu. Tato značka je důkazem vysoké kvality výrobku... Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Značka shody TÜV je ceněna ve většině evropských zemí.

Označení značkou shody TÜV výrobku umožňuje odlišit se na trhu. Tato značka je důkazem vysoké kvality výrobku a potvrzuje, že splňuje povinné požadavky na bezpečnost. Kromě toho značka shody TÜV zaručuje, že výrobní procesy produktu jsou sledovány odborníky TÜV Rheinnland Polsko a jsou prováděny na nejvyšší technické a organizační úrovni.

Biokrb Foxtrot je vhodný jak do obytných, tak i do veřejných prostorů. je ideálním doplňkem moderních interiérů, zejména za dlouhých zimních večerů. Za příznivých povětrnostních podmínek může být i ozdobou na terasách a zahradách v letním období.

Jako každý volně stojící krb je jej možno libovolně přesouvat na různá místa.

Jednoduché elegantní tvary a materiál, ze kterého je vyroben, způsobuje, že biokrb dokonale imituje otevřené topeniště klasického krbu a vytváří příjemnou atmosféru a pohody z kontaktu s ohněm.

Poznámka:

Při doplňování paliva dbejte na to, abyste nepotřísnili vnitřní lakovaný korpus krbu. Bio-alkohol může chemicky poškodit povrchovou úpravu korpusu.

Je také zakázáno přilévat biopalivo do hořícího bio-krbu.

Hmotnost
15 kg
Objem zásobníku
0,25 l
Materiál zásobníku
nerezová ocel
Materiál korpusu
ocel, prášková barva

Kontaktujte nás!