UPOZORNĚNÍ: od 19.4.2022 do 22.4.2022 máme z technických důvodů ZAVŘENO. Přijaté objednávky budeme expedovat až od 25.4.2022.

8512

Na dotaz Před objednáním se prosím dotažte na aktuální dostupnost pomocí dotazu u produktu.

9 911 Kč s DPH


ks

Značka shody TÜV je ceněna ve většině evropských zemí. Označení značkou shody TÜV výrobku umožňuje odlišit se na trhu. Tato značka je důkazem vysoké kvality výrobku... Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Značka shody TÜV je ceněna ve většině evropských zemí.

Označení značkou shody TÜV výrobku umožňuje odlišit se na trhu. Tato značka je důkazem vysoké kvality výrobku a potvrzuje, že splňuje povinné požadavky na bezpečnost. Kromě toho značka shody TÜV zaručuje, že výrobní procesy produktu jsou sledovány odborníky TÜV Rheinnland Polsko a jsou prováděny na nejvyšší technické a organizační úrovni.

Biokrb LIMA je určen lidem, kteří dávají přednost instalaci na zeď. Jeho moderní design a snadná montáž předurčuje jeho použití v libovolné místnosti, zejména však v obývacím pokoji. Přední čelo je vyrobeno z nerezové oceli s broušeným povrchem, povrchová úprava korpusu krbu je provedena práškovou černou barvou.

Poznámka:

Při doplňování paliva dbejte na to, abyste nepotřísnili vnitřní lakovaný korpus krbu. Bio-alkohol může chemicky poškodit povrchovou úpravu korpusu.

Je také zakázáno přilévat biopalivo do hořícího bio-krbu.

Hmotnost
22,6 kg
Objem zásobníku
1,1 l
Materiál zásobníku
nerezová ocel
Materiál korpusu
černá lakovaná ocel

Kontaktujte nás!