Od 14.2. do 16.2. máme zavřeno. Přijaté objednávky budeme vyřizovat až v pondělí 19.2. Děkujeme za pochopení.

Ventilátor pro teplovzdušný rozvod Darco AN2 (860 m3/h)

-3%
5 232 Kč
Skladem - Toto zboží máme na našem skladu.
ks

Návod k použití - Ventilátory AN

 

Ventilátor určený pro rozvod teplého vzduchu z krbu do ostatních místností.

 

Ventilátory Darco AN jsou vybaveny vestavěným termostatem s čidlem umístěným u vstupního otvoru. Díky němu se ventilátor na počátku topení - po dosažení nastavené teploty v krbu - automaticky zapne a na konci topení zase vypne.

 

Pokud potřebujete ventilátor umístit dále od krbu a teplotní čidlo vestavěného termostatu by tak mělo problém monitorovat aktuální teplotu v krbu, je možné dokoupit externí termostat Darco TERMO (níže v "Souvisejících produktech"). Jeho teplotní čidlo se pak umístí hned na začátek rozvodu, co nejblíže krbu.

 

V případě potřeby lze také dokoupit regulátor otáček (níže v "Souvisejících produktech"). V závislosti na typu regulátoru je pak možné buď automaticky (regulátory Tatarek RT-03) nebo manuálně (regulátory Darco RO-200 nebo Tatarek RT-10) regulovat otáčky ventilátoru, a tím regulovat výkon rozvodu vzduchu (průtok vzduchu). Pomocí regulátoru otáček je možné ventilátor i úplně vypnout. V případě použití automatického regulátoru otáček (s vlastním teplotním čidlem) je potřeba nastavit vestavěný termostat ventilátoru na "0 °C" a zapínání a vypínání ventilátoru ponechat na regulátoru otáček.

 

Stavba krbu: 16. díl – Rozvod teplého vzduchu od krbu do dalších místností

 

Parametry

Maximální tlak 220 Pa
Hmotnost 7,9 kg
Maximální výkon 100 W
Maximální průtok vzduchu 860 m3/h
Maximální teplota proudícího vzduchu 150 °C
Třída ochrany IP20
Akustický tlak 65 dB
Maximální teplota okolního prostředí 50 °C
Průměr vstupu a výstupu vzduchu 150 mm
Napájecí napětí 230 V/50 Hz