Od 14.2. do 16.2. máme zavřeno. Přijaté objednávky budeme vyřizovat až v pondělí 19.2. Děkujeme za pochopení.

Nordica - GEMMA ELEGANCE (maiolica bordó)

-5% Doprava zdarma
30 276 Kč
Na objednávku - Toto zboží nemáme běžně skladem, a je pouze na objednávku. Před nákupem doporučujeme dotázat se na aktuální dostupnost prostřednictvím dotazu.
ks

Malá, dvouplášťová litinová kamna s výkonem 6 kW, s ohřívací plotnou a kachlovými boky.

Třízónové spalování.

Otočný rošt, ohniště z dělených desek, dvířka, podstavec a plotna jsou vyrobeny z litiny. Vysoká mechanická a žárová odolnost jsou garancí pro dlouhodobý a bezpečný provoz. Velký výsuvný popelník umožňuje vysypání popelu až po několika dnech.

Velmi jednoduchá regulace hoření primárního a sekundárního vzduchu s automatickou regulací terciálního vzduchu je vhodná i pro starší lidi.

Systém zvýšeného proudění tepla mezi plášti zlepšuje rovnoměrné ohřátí místnosti s možností přenosu tepla i do vedlejších místností přes otevřené dveře.

Zkušenosti firmy Nordica se dokonale prokázaly ve vysoké účinnosti přes 82 % a čistotě odcházejícího kouře obsahujícího CO pouze 0,09 %. Nízká spotřeba dřeva a malé zanášení kouřovodů a komínu šetří Vaše peníze.

Velké množství barev a kachlových designů představuje velkou variabilitu začlenění do vašeho zařízení interiéru. Použití jak na trvalé, tak i přechodné období.

Kamna jsou vyráběna v provedení liberty bordó a liberty pergamena, dále pak maiolica bordó a maiolica cappuccino a mastek.

Parametry

Jmenovitý výkon 6 kW
Připojení kouřovodu horní
Výška 840 mm
Šířka 460 mm
Hloubka 495 mm
Hmotnost 83 kg
Účinnost spalování 82 %
Napojení vzduchu z exteriéru ne
Průměr spalinového hrdla 120 mm