UPOZORNĚNÍ: od 3.8.2022 do 26.8.2022 máme z technických důvodů ZAVŘENO. V tomto období objednávky nevyřizujeme. Děkujeme za pochopení.

- 10% Doprava zdarma

2437

Na dotaz Před objednáním se prosím dotažte na aktuální dostupnost pomocí dotazu u produktu.

28 683 Kč s DPH

31 870 Kč

3 187 Kč s DPH (10%)


ks

Malá, dvouplášťová litinová kamna s výkonem 6 kW, s ohřívací plotnou a kachlovými boky. Třízónové spalování. Otočný rošt, ohniště z dělených desek, dvířka, podstav... Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Malá, dvouplášťová litinová kamna s výkonem 6 kW, s ohřívací plotnou a kachlovými boky.

Třízónové spalování.

Otočný rošt, ohniště z dělených desek, dvířka, podstavec a plotna jsou vyrobeny z litiny. Vysoká mechanická a žárová odolnost jsou garancí pro dlouhodobý a bezpečný provoz. Velký výsuvný popelník umožňuje vysypání popelu až po několika dnech.

Velmi jednoduchá regulace hoření primárního a sekundárního vzduchu s automatickou regulací terciálního vzduchu je vhodná i pro starší lidi.

Systém zvýšeného proudění tepla mezi plášti zlepšuje rovnoměrné ohřátí místnosti s možností přenosu tepla i do vedlejších místností přes otevřené dveře.

Zkušenosti firmy Nordica se dokonale prokázaly ve vysoké účinnosti přes 82 % a čistotě odcházejícího kouře obsahujícího CO pouze 0,09 %. Nízká spotřeba dřeva a malé zanášení kouřovodů a komínu šetří Vaše peníze.

Velké množství barev a kachlových designů představuje velkou variabilitu začlenění do vašeho zařízení interiéru. Použití jak na trvalé, tak i přechodné období.

Kamna jsou vyráběna v provedení liberty bordó a liberty pergamena, dále pak maiolica bordó a maiolica cappuccino a mastek.

Jmenovitý výkon
6 kW
Připojení kouřovodu
horní
Výška
840 mm
Šířka
460 mm
Hloubka
495 mm
Hmotnost
83 kg
Účinnost spalování
82 %
Napojení vzduchu z exteriéru
ne
Průměr spalinového hrdla
120 mm

Kontaktujte nás!