Od 14.2. do 16.2. máme zavřeno. Přijaté objednávky budeme vyřizovat až v pondělí 19.2. Děkujeme za pochopení.

Nordica - ROSETTA SINISTRA BII Petra levý vývod (mastek)

-5% Doprava zdarma
58 672 Kč
Obvykle u dodavatele - Toto zboží nemáme na našem skladu, ale bývá obvykle skladem u našeho dodavatele. Před nákupem doporučujeme ověřit si aktuální dostupnost prostřednictvím dotazu.
ks

NOVINKA 2016!

Celolitinový sporák Rosetta s funkcí dvojitého spalování a kachlovým obkladem, vyniká prostorným topeništěm z litiny, pohyblivým roštem a velkou troubou na pečení s teploměrem. Litinová plotna má v místě nad topeništěm odnímatelné kruhy, umožňující vaření na otevřeném ohni. Tak může dilatovat, nedeformuje se a ani nepraská. Díky proskleným dvířkům si můžete dopřát krásný pohled na plápolající oheň a kontrolovat průběh pečení v troubě. Sporák má prostor na sušení, rozmrazování a ohřívání jídel. Sporáky mají snadné otevírání dvířek i zásobníku dřeva a přesnou regulaci primárního a sekundárního vzduchu. Kouřovod lze připojit na pravé straně na plotně, či v zadní části.

Vysoká účinnost – 74 %. Rám, plotna a kroužky z litiny. Smaltovaná trouba. Zásobník na dřevo.

Z důvodu správné funkce rychlého ohřevu komínu a malých teplotních ztrát kouřovodu doporučujeme použít lehké kouřovody SAVE (síla materiálu 0,6 mm, oboustranně smaltované, odolnost proti žáru do 600°C)

Parametry

Výkon 7,2 kW
Účinnost 82%
Připojení kouřovodu horní / zadní / vpravo
Výška 850 mm
Šířka 870 mm
Hloubka 590 mm
Hmotnost 120 kg
Vytápěný prostor 135 m3
Spotřeba paliva 2 kg/h
Průměr spalinového hrdla 130 mm