Od 14.2. do 16.2. máme zavřeno. Přijaté objednávky budeme vyřizovat až v pondělí 19.2. Děkujeme za pochopení.

Nordica - SOVRANA EASY EVO 2.0 pravý vývod (cappuccino)

-5% Doprava zdarma
46 626 Kč
Na objednávku - Toto zboží nemáme běžně skladem, a je pouze na objednávku. Před nákupem doporučujeme dotázat se na aktuální dostupnost prostřednictvím dotazu.
ks
 • smaltovaný povrch oceli
 • litinová varná plotna
 • pozinkovaná a smaltovaná ocel
 • celo-litinové topeniště
 • smaltovaná trouba o objemu 41 litrů
 • integrovaný teploměr pečící trouby
 • integrovaná výsuvný úložný prostor
 • více barevných variant
 • chromovaný rám kolem plotny
 • přepínací klapka pro možnost vaření nebo vaření a pečení
 • teplovzdušné konvekční boky (dvouplášťová konstrukce)

 

Kvalitní litinový sporák na topení dřevem a dřevěnými briketami s proskleným ohništěm. Velice populární sporák nejen na chaty a chalupy, kde se využije na topení, ale i smaltovaná trouba na pečení a velká litinová plotna na vaření.

Povrchová úprava barevným smaltováním a příznivá cena, jsou přednostmi tohoto sporáku. Konstrukce topeniště je masivní celolitinová a veškeré ocelové díly jsou smaltované z obou stran nebo pozinkované, což zaručuje dlouhodobou životnost sporáku. Dvířka trouby a topeniště mají dvojité prosklení a jsou uchycena na masivních pantech s vratnou pružinou. Pečící trouba o objemu 41 litrů je oboustranně smaltovaná tudíž povrch je odolný proti propálení a snadno se udržuje. Ve dvířkách trouby je integrovaný teploměr pro rychlou a přesnou kontrolu teploty, který tak zaručuje pohodlné pečení. Litinová varná plotna je precizně zabroušena pro dokonalý převod tepla a zespodu masivně vyztužena pro dlouhodobou životnost. Sporák je vybaven mechanickou přepínací klapkou pro snadné a rychlé vyřazení pečící trouby z provozu, např. při letním vaření nebo při roztápění sporáku. Spaliny tak odchází z topeniště rovnou pod plotnou do komínu a nebo pod plotnou a kolem dokola celé pečící trouby a následně v zadní části do komínu. Regulace výkonu sporáku je pomocí dvou táhel pro primární a sekundární vzduch. Pod roštem je snadno odnímatelný popelník.

Ve spodní části je výsuvný úložný prostor na dřevo nebo na příslušenství ke sporáku. Vývod pro napojení kouřovodu je vždy napravo a může být nahoru nebo dozadu. Boky sporáku jsou s teplovzdušnými průduchy, které zaručují dokonalý přenos tepla a jeho rovnoměrné rozprostření v objektu. Kolem celé plotny je chromované madlo, které sporák zdobí a zároveň se dá využít pro odkládání a sušení utěrek nebo také pro zavěšení krbového nářadí.

Regulovatelný výkon sporáku je v rozmezí od 3,0 kW do 10,0 kW v závislosti na množství přiloženého paliva. Barevné varianty sporáku jsou: bílá, černá nebo cappuccino.

V ceně sporáku není chromovaný rošt do trouby, který doporučujeme přikoupit pro ještě lepší využití sporáku.

 

Ke stažení:

Návod k obsluze

Technický list

Informační list výrobku

Parametry

Barva cappuccino
Jmenovitý výkon 9 kW
Účinnost 76 %
Palivo dřevo, ekobrikety
Připojení kouřovodu horní / zadní / vpravo
Výška 848 mm
Šířka 964 mm
Hloubka 641 mm
Hmotnost 140 kg
Délka polen 30 cm
Průměrná spotřeba paliva 2,8 kg/h
Napojení vzduchu z exteriéru ne
Průměr spalinového hrdla 130 mm
Ventilátor ne
Rozsah výkonu 4 - 10 kW
Plotýnka ano
Způsob vytápění teplovzdušné
Rozměry trouby (V x Š x H) 300 x 330 x 410 mm
Emisní hodnota CO 0,1 %
Vzdálenost od země do středu zadního vývodu 731 mm
Výška horního napojení od země po límec kouřovodu 899 mm
Vzdálenost od středu horního vývodu po zadní okraj 132 mm