UPOZORNĚNÍ: Z důvodu enormního navýšení počtu objednávek může být momentálně expedice z našeho skladu opožděna o 2 až 3 dny. Děkujeme za pochopení.

2121

Na dotaz Před objednáním se prosím dotažte na aktuální dostupnost pomocí dotazu u produktu.

12 753 Kč s DPH

Upřesněte výběr produktu

Z nerezového plechu - hranatá, Z ocelového plechu - černá (+ 688), Douzovací z ocelového plechu (+ 3670), Z měděného plechu - hranatá (+ 2749), S víceúčelovou nástavbou Quatro (+ 5160)


ks

Moderně i  klasicky se představuje tento krb s  obloukovou přední hranou pracovní desky a  se střechou z mědi, nerezu nebo černě lakované oceli. Otočný držák a závěs... Více >>

Přidat do oblíbených produktů Poslat zprávu příteli Tisknout

Moderně i  klasicky se představuje tento krb s  obloukovou přední hranou pracovní desky a  se střechou z mědi, nerezu nebo černě lakované oceli. Otočný držák a závěsný rošt jako zvláštní příslušenství. Ve standardní výbavě grilovací rošt 53 x 38 cm.

Veškeré možné příslušenství k tomuto krbu naleznete níže v sekci  Možno dokoupit.

Výška
182 cm
Šířka
110 cm
Hloubka
73 cm
Hmotnost
350 kg
Grilovací plocha
50 x 38 cm
Zahradní krby NORMAN

Zahradní krby NORMAN

19. 04. 2017

Vhodným doplňkem každé zahrady a nezbytnou nutností každé dokonalé párty se poslední dobou stává zahradní krb. Zahradní krb není, tak jako běžné plechové či litinové grily, pouze zařízením na přípravu pokrmů, ale také efektním detailem a centrálním prvkem každého zahradního posezení.

Kontaktujte nás!