Od 14.2. do 16.2. máme zavřeno. Přijaté objednávky budeme vyřizovat až v pondělí 19.2. Děkujeme za pochopení.

HS Flamingo - AQUAFLAM VARIO ® PERU 11kW, kachle zelená (teplovzdušná verze)

Doprava zdarma
87 990 Kč
Na objednávku - Toto zboží nemáme běžně skladem, a je pouze na objednávku. Před nákupem doporučujeme dotázat se na aktuální dostupnost prostřednictvím dotazu.
ks

Nejmodernější teplovodní kachlová kamna, splňující nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vysoce efektivní a ekologicky šetrná. Technologie sekundárního spalování s účinností přesahující 80%. Jedinečné řešení, které nabízí jednoduchý přechod z teplovodního na teplovzdušný způsob vytápění. Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, dle technologie, splňující nejpřísnější Evropské normy. Teplovodní výměník je standardně vybaven ochlazovací smyčkou, chránící proti přetopení. Přívod terciárního vzduchu pro dokonalé spalování a stálý přísun vzduchu. Možnost napojení externího přívodu vzduchu je samozřejmostí. Varianta integrované elektronické regulace přívodu vzduchu automaticky chrání proti přetopení.

Vyberte si sami, jak budete svá kamna používat. Dva výkony teplovodních výměníků a možnost provozovat kamna jako teplovzdušná, to jsou Aquaflam VARIO PERU!!!

Aquaflam Vario Saporo

 

  • obložena pravými, ručně vyráběnými kachlemi. Kachle jsou akumulačním materiálem a z toho důvodu se akumulační schopnost kamen značně navyšuje.
  • K výběru jsou dva typy ovládání krbových kamen. Manuální, pomocí táhla a elektronická, pomocí potenciometru s teplotním bezpečnostním čidlem.
  • Bezproblémová obsluha po mnoho let je pro nás důležitá. Tří-bodové zavírání zajišťuje správné a dlouhodobé funkční zavírání dvířek spalovací komory.
  • Dokonalé spalování zajišťuje inteligentní přísun primárního, sekundárního a terciárního vzduchu do spalovací komory

Parametry

Materiál ocelový plech 3 a 5 mm, šamot
Jmenovitý výkon 11 kW
Palivo dřevo, dřevěné brikety
Připojení kouřovodu horní
Výška 1023 mm
Šířka 761 mm
Hloubka 492 mm
Hmotnost 215 kg
Minimální tah komínu 12-14 Pa
Teplota spalin 293 °C
Délka polen 40 cm
Spotřeba paliva 3 kg/hod
Průměr napojení externího vzduchu 120 mm
Norma EN 13240, BlmSchV - Stufe 2, Ekodesign
Regulovatelný rozsah výkonu 7 - 15 kW
Účinnost spalování 80,88 %
Napojení vzduchu z exteriéru ano
Průměr spalinového hrdla 150 mm
Emise CO (při 13% O2) 0,094%
Zák. 201/2012 Sb. od 2018 ano