Od 14.2. do 16.2. máme zavřeno. Přijaté objednávky budeme vyřizovat až v pondělí 19.2. Děkujeme za pochopení.

Nordica - JENNIFER 2.0 (celolitinová)

-5% Doprava zdarma
45 914 Kč
Na objednávku - Toto zboží nemáme běžně skladem, a je pouze na objednávku. Před nákupem doporučujeme dotázat se na aktuální dostupnost prostřednictvím dotazu.
ks

První litinová krbová kamna, Jennifer  Nordica s centrálním přívodem vzduchu na hoření z exteriéru.

Pro lidi oddané litině je tady výrobek umožňující instalace s přívodem vzduchu na hoření z exteriéru.

Nyní nevadí, když kamna instalujete v  prostoru kde je odsavač par pro kuchyň,  vzduchotechnika, rekuperace nebo prostor kde vzniká podtlak. Již nic nebrání vytápět dřevem s krásným velkým  pohledem do ohně.

Konstrukce je zcela podle zásady co používá NORDICA u všech litinových kamen. Povrchová úprava litiny je smaltováním, tím se nic nevypaluje, nezapáchá, nenatírá prostě povrch je upravený a stálobarevný..

Velké topeniště s velkým prosklením umožňuje přiložit až 50 cm polena a úchvatný pohled na plápolající oheň. Topeniště je vyloženo litinou a vyzdívkami Nordiker - patentované vyzdívka firmy Nordica, která zlepšuje proces spalování.

Trojité spalování zaručuje vysokou účinnost a nízké emise. To má za následek nižší spotřebu paliva při zachování stejné výhřevnosti a nižší zanášení spalinových cest.

Kamna mají připojení centrálního nasávání vzduch na přívod externího vzduchu. Napojení je na zadní straně o průměru 100 mm.

Odvod spalin je vyveden na horní plotnu o průměru 150 mm. Kamna mají regulaci roztápěcího vzduchu (primárního), provozního vzduchu (sekundární) a automaticky nastavený terciální vzduch, který vstupuje do topeniště v zadní části malými otvory.

Údržba kamen je díky vyjímatelnému popelníku velice jednoduchá.

 

Parametry

Jmenovitý výkon 7,5 kW
Připojení kouřovodu horní
Výška 870 mm
Šířka 703 mm
Hloubka 420 mm
Hmotnost 135 kg
Popelník vyjímatelný
Délka polen 30 - 50 cm
Spotřeba paliva 2,4 kg / h
Průměr externího přívodu vzduchu 100 mm
Předepsaný komínový tah 12 Pa
Účinnost spalování 78,1 %
Napojení vzduchu z exteriéru ano
Průměr spalinového hrdla 150 mm
Typ roštu otočný